KURSAI

2019 M. RUGSĖJO 19 D. VILNIUS

SEKITE MUS

REGISTRACIJOS FORMA

KVIEČIAME Į KURSUS

Žmonėms su judėjimo negalia (pateikus pažymėjimą) kvalifikacijos kėlimo kursų pažymėjimai išduodami,
jeigu jie dalyvauja kursuose nuotoliniu būdu SPIA FACEBOOK svetainėje tiesioginėje kursų transliacijoje.

· Dalyvavimas seminaruose – NEMOKAMAS.
· Kursus išklausiusiems architektams seminaro pabaigoje išduodami kvalifikacijos tobulinimą patvirtinantys pažymėjimai.
· Kursai skirti statybos techninės veiklos pagrindinių sričių ir teritorijų planavimo sričių vadovams.
· BŪTINA REGISTRUOTIS.
* Programos gali būti tikslinama

Kvalifikacijos kėlimo kursai organizuojami pagal mokymo programą, Aplinkos ministerijos suderintą 2014-11-24 raštu Nr. (14-2)-D8-8620.

Smulkiųjų projektavimo įmonių asociacijos Architektų kvalifikacijos kėlimo kursų mokymo programos Priedas Nr. 1 suderintas Aplinkos ministerijos 2019-03-18 raštu Nr. (14)-D8-1062 vadovaujantis Lietuvos Respublikos įstatymo 12 straipsnio 12 dalimi.

Renginio organizatorius pasilieka teisę tikslinti renginio programą likus trims dienom iki renginio pradžios.

PRANEŠĖJAI

Edgaras Timinskas

Edgaras Timinskas

ETERNIT BALTIC
(...)
Artūras Eigminas

Artūras Eigminas

MONIER
UAB “Monier”
Techninis ir marketingo vadovas
(...)
Raimundas Šlekys

Raimundas Šlekys

SAINT-GOBAIN STATYBOS GAMINIAI

UAB „Saint-Gobain statybos gaminiai“ techninis vadovas: Lietuvos standartizacijos departamento technikos komiteto TK31 Akustika narys. Pastatų akustika, konsultacijos ir (...)

Valius Vasaris

Valius Vasaris

SAINT-GOBAIN STATYBOS GAMINIAI

UAB „Saint-Gobain statybos gaminiai“ pardavimų atstovas:

Gyptone gipsinės lubos, akustiniai sprendimai, stiklinės modulinės pertvaros.

(...)
Vytautas Valaika

Vytautas Valaika

SCHÜCO LIETUVA
(...)
Darius Radėnas

Darius Radėnas

EJOT
(...)
Kęstutis Puišys

Kęstutis Puišys

SAINT-GOBAIN STATYBOS GAMINIAI
(...)
Gintaris Maslauskas

Gintaris Maslauskas

SOUDAL
(...)
Remigijus Cieciūnas

Remigijus Cieciūnas

SAINT-GOBAIN STATYBOS GAMINIAI
(...)
Vytautas Kėvišas

Vytautas Kėvišas

OPTIKA IR TECHNOLOGIJA
(...)
Leonas Jasevičius

Leonas Jasevičius

INFOERA
(...)
Laimonas Zmiejauskas

Laimonas Zmiejauskas

GEALAN BALTIC
(...)
Aleksandras Kučinskis

Aleksandras Kučinskis

GEALAN BALTIC
(...)
Giedrius Mastavičius

Giedrius Mastavičius

GEALAN BALTIC
(...)
Monika Stelmokė

Monika Stelmokė

INFOERA
(...)
Šarūnas Palepšaitis

Šarūnas Palepšaitis

DUPONT PROTECTION SOLUTIONS
(...)

KURSAI

DALYVIŲ REGISTRACIJA

12.30-13.00

Kaunas

I DALIS

13.00-14.00

Tema tikslinama

II DALIS

14.00-15.00

Tema tikslinama

III DALIS

15.00-15,30

Tema tikslinama

IV DALIS

15.30-16.00

Tema tikslinama

DALYVIŲ REGISTRACIJA

12.30 - 13.00

Vilnius

I DALIS

13.00-14.00

Tema tikslinama

II DALIS

15.00-16.00

Tema tikslinama

III DALIS

16.00-17.00

Tema tikslinama

DALYVIŲ REGISTRACIJA

12.30 - 13.00

Klaipėda

I DALIS

13.00 - 14.00

Tema tikslinama

II DALIS

14.00-15.00

Tema tikslinama

III DALIS

15.00 - 16.00

Tema tikslinama

PAŽYMĖJIMŲ IŠDAVIMAS

16.00

ATISILIEPIMAI

OFISAS

ADRESAS

S. Moniuškos g. 10-7

MOB. TEL.

+370 605 93057

EL. PAŠTAS

spiasociacija@gmail.com

PARTNERIAI :